Znaková řeč pro psy

Koupit

JAK DOCÍLIT ŠŤASTNĚJŠÍ A PŘÍJEMNĚJŠÍ SOUŽITÍ S VAŠIM PSEM?   

„Zakoupil jsem si knihu. Je sice „malá“ rozměrem, ale VELIKÁNSKÁ obsahem! Žádná omáčka. Každá věta nese důležitý obsah. Je potřeba ji přečíst několikrát. Rád se k ní budu vracet. Teď se pokusím přenést načerpané informace do praxe. Děkuji, že jste věnovala čas a energii na sepsání knihy.“
Pavel Bareš

Člověk tráví se svým psem celé dny a v průměru se mu věnuje přibližně 6hod denně – někdo z nás více, někdo méně. Každý rok je to přibližně 2190 hodin = 91 dní = 3 měsíce. Může se stát, že pokud si navzájem se psem nerozumíme, trávíme čas zbytečně řešením překážek, problémů a komplikací.  Může to být neposlušnost, zlobení, tahání na vodítku, nerespektování našich dohod či nastavených hranic, nebezbečné situace každodenního života či i projev negativním chováním.

Knížka Znaková řeč pro psy vám pomůže si více porozumět.

Přibližně 3 měsíce v roce trávíme zlobením se, nespokojeností, strachem, kontrolováním aktivit, které bychom nemuseli v našem životě mít. Dokážete si představit, že i tento čas může pro vás oba být příjemný, láskyplný a podložený respektem a důvěrou?

screen-shot-2016-12-06-at-23-26-15

Znaková řeč pro psy je vašim

* průvodcem přirozenou komunikací se psem

* deníkem společných úspěchů a pokroků

* cestou k vašemu vzájemnému porozumění

Koupit

 
 Stručně popsaná teorie umocněná praktickými cvičeními vám pomůže si osvojit základy komunikace s vašim psím partnerem. Vytvoříte si váš vlastní deník společných úspěchů.
 
 
Není klasickou naučnou knížkou, ale průvodcem a pomocníkem k objevení vašeho vlastního šťastného nastavení se psím miláčkem. Nikdy není pozdě začít nalézat nové věci, jejichž správým uplatněním můžete okamžitě pozorovat vlastní úspěchy.

Je určena pro mladé i starší, začínající i pokročilé. Pro štěňata i dospělé psy. 

Znaková řeč je komunikací beze slov. Zvířata ke komunikaci používají zvuky, ale také ji vyjadřují postoji, postavením a vnitřní energií. Je návodem jak jednoduše vyjádřit přání či požadavek tak, aby jej pes pochopil. Odhalí vám tajemství k vašemu lepšímu porozumění se psem. Sdílené informace jsou potvrzeny mými 17letými zkušenostmi, praxí s mnoha klienty a úspěšně fungují. Naučíte se jak správně vytvořit vlastní symbol znakové řeči, jasněji propojit přátelství se psem a vaše partnerství se pro vás i psa stane jednodušším a šťastnějším.

Správná komunikace vede ke

SONY DSC

zlepšení partnerského vztahu se psem,

minimalizování problému či nepříjemných situací,

oboustrannému pochopení a pochopení rolí,

snadnějšímu zvládání nových situací.

Tato knížka s praktickým cvičením je určena nejen vám, kteří přemýšlíte o novém psím přírustku do rodiny; máte štěňátko, které potřebuje výchovu; či pejska, se kterým se chcete naučit nové triky. Obsahuje 18 znakových symbolů 3 obtížností. Knížka pomáhá porozumět jak vytvořit své přání a jak jej k pejskovi doručit. Je také vhodná pro majitele čtyřnohých kamarádů, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci se psy a zjednodušit své budoucí porozumění. Z vlastní zkušenosti vím, že pes je velmi učenlivý tvor a každá nová hra nebo povel je prostředkem proti nudě a stereotypu. Z mnoha pozitivních ohlasů mých klientů vím, že převedení informací uvedených v knížce do praxe velmi pomáhá. Nevěříte?

I vy se můžete stát těmi, kteří si navzájem rozumí beze slov. 

Koupit