K životu bez mráčků

ZJEDNODUŠTE  SI CESTU  K  VAŠEMU  VYSNĚNÉMU  ŽIVOTU

 

Stejně jako máme rádi slunečný den bez mraků a bouřek, přejeme si, aby náš život byl bez překážek. Všimli jste si někdy, že nad mraky mimo nočních hodin vždy svítí slunce? Když u nás prší, stačí nasednout do letadla a přenést se několik kilometrů nad úrověň mraků. Tam svítí slunce.

IMG_4619Stejně jednoduché je žít život bez překážek. Setkání s koučem je snadným prostředkem k překonání potřebné vzdálenosti ke šťastnému životu. Rozdíl mezi tím jaký je váš život dnes a jaký jej chcete mít, nemusí trvat měsíce, roky nebo dokonce celý život. Lidská evoluce je dlouhodobý proces, ale my nyní máme pouze jeden relativně krátký život.

Zasloužíte si život prožít co nejlépe, šťastně a plnohodnotně.

Věřím, že každý z nás chce žít vlastní život, žít dle svých představ a hodnot, být úspěšný a respektovaný. Žít život bez strachů, stresu a problémových vztahů. Využít svůj potenciál, důvěřovat sám sobě a žít v souladu. Když se rozhodneme, tak překročit hranice ať již ve sportu, práci nebo při řešení každodenních situací. Vykročit k novému a neznámému bez obav.

Naučit se být sám sebou, žít v přítomném okamžiku a důvěřovat vlastní přirozenosti. Umět zvládat vlastní emoce a myšlenky v komunikaci s okolím a tím mít láskyplné vztahy. 

Proč žít život bez mráčků? Překážky v životě se dějí, aby nás něco naučili. Můžou mít formu malého nedorozumění nebo také přerůst ve zdánlivě nepřekonatelnou bariéru. Na své životní P1010633pouti se máme přiučit čemu nerozumíme, pochopit co ještě neznáme a přijmout to, s čím nemůže nic udělat. Tento proces žití není snadný, pokud nechceme nebo neumíme být sami sebou. Zvládnutí obtížné situace nám přináší vnitřní klid, radost, pocit štěstí a vděčnosti za úžasný život.

My lidé dokážeme vyřešit spoustu překážek sami. Učíme se na příkladech co nám život přináší. Mnohdy se ale ocitáme v situaci, se kterou si nedokážeme snadno a rychle poradit. Mnohdy se však ocitáme se v začarovaném kruhu, ze kterého není jednoduché vykročit. Většinou věnujeme spoustu času hledání řešení, hledáme rady v našem okolí a neposloucháme sami sebe.

Jste úžasný člověk a věřím, že dokážete žít naplno svůj vlastní život. Věřím, že s velkým množstvím překážek jste si již během života poradili. Hodně jste se naučili. Nic není ovšem ideální. A proto vím, že každého z nás ovlivňuje množství věcí, se kterými si nedokážeme poradit. Nebo je raději přehlížíme, aby z našeho života vymyzeli. To nás zatěžuje a ubírá energii a čas. Dokážete si představit, že tento čas a energii věnujete sami sobě, lidem, které milujete nebo aktivitám, které máte rádi?

Ušetříte si nejen čas a energii při překonávání překážek, ale také najdete řešení situací, které vám brání žít jak si představujete. Vše se naučíte tak, aby jste další situace uměli zvládat s větší lehkostí.

Proč jsem koučem pro život bez mráčků

Seskok

Motivovala mě příroda. Při seskoku padákem se, během celého dne, pouze na můj seskok rozestoupily mraky a vítr přestal foukat. Příroda mi splnila mé přání lítat ve slunečném počasí. Podpořila mě v mém rozhodnutí. S vírou a nadšením jsem vrhla do neznáma. Když jsme vnímavý příroda promlouvá. Vyrostli jsme z přírody, která nás stále chrání, dodává energii a sílu překonat nepříjemné chvíle. Mnohdy je tento úžasný zdroj energie a moudra opomíjen.

Věřím, že máme sílu poradit si s každou situací. Žít život, který si přejeme. Na otázky i překážky, které nám připravuje známe odpovědi i řešení.

ZRYCHLETE  SI  CESTU  KE  KLIDNĚJŠÍMU  BYTÍ

Koučovací setkání je vedeno dle vašeho přání, potřeb a zadání. Kombinace koučovacích technik a metody SRT (spiritual response therapy) dává možnost rychleji a jednodušším způsobem se pohnout z místa, kde se právě v životě nacházíme k místu, kde chceme být.

Ať již řešíte jakoukoliv situaci či nesnáze, pouze vy znáte tu správnou odpověď či řešení. Přijďte objevit nové, vyřešit co vás omezuje v životě bez mráčků. Vykročte do šťastnějšího, veselejšího a příjemnějšího života, který si přejete.

Po našem setkání vykročíte vybaveni vnitřní silou,  uměním zvládat situace a žít vlastní jedinečností.

Pošlete mi Váš dotaz  nebo žádost o termín setkání formulářem níže. 

Cena setkání je 1000 Kč/hod (bártr/nepeněžná náhrada možná po dohodě). Setkání je možné osobně po celé České Republice (dojezdné mimo Brno 8Kč/km), po skypu či telefonicky.

  Vaše jméno prosím

  Váš email prosím

  Předmět

  Vaše zpráva

  Opište bezpečnostní kód

  captcha