Kdo jsem

Jsem přírodní bytostí. Jsem člověk jako vy z masa a kostí. Člověk zrozen do tohoto světa, abych mohla přispět šíření dobra. Od malička jsem táhla k přírodě a do přírody. Jen jsem začala chodit, tak jsem prý hladila a objímala každého psa, kterého jsem potkala. To mi i zůstalo. S otevřeným srdcem respektuji bytosti, které potkávám. Respektuji bytosti jakými jsou uvnitř, nezáleží na titulu, hodnoti nebo objemu peněz.

S přírodou a zvířaty sdílím energii, navzájem se podporujeme. Vždy jsem chtěla jezdit na koních a to se mi povedlo na střední škole. Začala jsem více pracovat s koňmi a psi, když mi před více než 25 lety do života vstoupil kůň Corint a pes Falco. Spolu jsme vyrůstali a učili se dorozumívat.  Moudrost přírody a zvířecích tvorů mi dodávala vnitřní klid a nadšení do každého dne. Vychovala jsem 7 hříbat a trénovala různé osobnosti koní. Mám jezdeckou licenci pro tréning mladých jezdců i koní. S Falcem jsme si užívali procházky po loukách, v zimě na běžkách, ale také soutěže šikovnosti a agility. Mnohé ze svých kamarádů jsem učila mé umění, ale také umění věřit si a dokázat co chci.

Posilující napojení na přírodu zažívám i při východu a západu slunce nebo pod noční oblohou. Miluji pohyb, který mi dodává energii. Proto každý rok podnikám několika denní výlet do hor a účastním se maratonů v přírodě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     P1010545     SONY DSC

Člověk je propojením mezi nebem a zemí. Žijeme v dnešním světě s určitým úkolem. Narodili jsme se abychom byli prospěšní, mohli prožít svůj úžasný život, učit se a zdokonalovat se. Mezi mé zdokonalování patří zkušenosti a poznání – ze závodů ve sjezdovném lyžování a kanoistice, – z maratonů a triatlonů, – vystoupení se taneční salsovou skupinou a Mistrovství ČR v salse, – doktorandského studia, – Kurzů koučinku, komunikace a SRT, – práce s týmem lidí v prostředí korporátní společnosti… ale hlavně – nalezení mého poslání – pomáhat lidem a psům ke zlepšení vzájemného života, posílit návrat lidí k přírodě a jejich vlastní jedinečnosti.

Objevování vlastního světa je nedílnou součástí mé každodenní práce. Pracuji na zlepšení mého vnímání, pochopení, sdílení vědomostí a zkušeností. Velmi k tomu přispívá má touha po vzdělání a objevování nových věcí, získávaní informací a poznávaní nových lidí a míst světa. Velmi mě těší, když vidím, že mohu lidi kolem sebe podporovat a tím přispět ke zlepšení jejich života.

Není náhodou, že čtete tyto řádky. V životě se nám do cesty dostává to co zrovna potřebujeme. A proto, pokud jsem Vás zaujala nebo máte pocit, že bych mohla přispět nějakým dílem k tvému lepšímu životu, neváhejte a napište mi. Ráda Vás poznám a budu Vám průvodcem k Vašim úspěšným krokům vpřed.