Kouč Michaela

foceni 1 s Martinem 13.10.07Jmenuji se Michaela a děkuji Vám za návštěvu mých stránek. 

Jsem od přírody koučem. Když jsem se naučila mluvit, nejdůležitější pro mě byly otázky. Dozvědět se co nejvíce, co nejvíce pochopit, porozumět tomu co slyším nebo vnímám kolem sebe. Moje otázky jsou přímé a ve většině případu není snadné na ně bez přemýšlení odpovědět. Děkuji za tento dar, který mi velmi pomáhá plnit poslání pomáhat vám všem, kteří na sobě chcete pracovat a máte zájem dospět k životu bez mráčků.

Miluji přírodu, vše živé, cestování, nová setkání, objevování a volnost bytí. Jsem ráda, že žiju pohádkový život. Každý den dělám kroky vpřed k naplněnému životu. Ne vždy je to snadné. Někdy je to obtížná práce na sobě sama. Stejně jako Vás i mě v životě ovlivňuje velké množství situací i lidí. Pouze já ale volím způsob pro řešení dané situace. Každá situace, každé setkání a každé další rozhodnutí prožívat můj život naplno, mě učí a posouvá blíže k životu bez mráčků. Je to můj a jediný život. Já jsem za něj plně zodpovědná. Je velmi krátký a vzácný na to, abych jej prožívala s negativními pocity, ve stresu či nedorozumění. Je pro mě velmi důležité žít v přítomném okamžiku. Prožívám život naplněný vděčností, úpřimností a úctou ke všemu v mém okolí. Úsměv, slunce, pozitivní nálada a silná energie přírody je to, co mi dodává sílu žít. Jsem to já, jsem svá, jsem jedinečná.

Každý jsme jedinečný.

Screen Shot 2014-06-29 at 14.41.12Učím se od těch nejlepších. Od přírody, vesmíru, úžasných bytostí i výborného světového kouče Robina Sharmy.

Při koučingu uplatňuji své celoživotní zkušenosti s dotazováním, podpořené kurzem koučingu a kurzem SRT (spiritual response therapy).

V komunikaci využívám zkušenosti nabité dlouholetou pWP_20150705_004rací s lidmi i se zvířaty, předně koňmi a psi. Na kurzu „Komunikace se zvířaty“ s Wynter Worsthorne jsem dále rozšířila a upevnila své komunikační znalosti. Denní práce s lidmi je podpořena kurzy komunikace a osobního rozvoje.

Každý den je příležitostí k objevování, zlepšování a růstu. Jenom neztrácet zbytečně drahocenný čas a rozjet se do výšin, které jsou Vám předurčeny. Překračováním vlastních hranic, učením a zaměřením na vlastní život se dostanete k cíly podstatně rychleji.

POMOHU VÁM K NALEZENÍ CESTY, KE ZVLÁDNUTÍ PŘEKÁŽEK, K DOSAŽENÍ CÍLŮ I NAPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ.

Každý jsme jedinečný. Každý žijeme svůj vlastní život. Věřím, že také máte sílu jít svou vysněnou cestou a žít život, který si zasloužíte. Uchopit život do vlastních rukou a prožívat každý den v naplnění. S vděčností a úctou k Vám i Vašemu bytí, Vás povedu k vašemu životu bez mráčků.

SONY DSC
SETKÁME SE?

Koučingem se zaměříme na přítomnost a vaši budoucnost. Pomocí SRT pročistíme vaši minulost, vlivy v přítomnosti, vztahy i vše co je potřebné ke spokojenému bytí. Tyto dvě techniky se výborně doplňují a bude pouze na vás zvolit jakým způsobem se budeme ubírat. Poznáme se a vše dohodneme na úvodní schůzce (zdarma). Dovolte mi být Vaším průvodcem. Sdílet s Vámi radostné okamžiky velkých objevů a pomoci Vám k nastartování šťastného a naplněného života.

Napište mi Vaše dotazy nebo na co by jste se rádi zaměřili.

 

  Vaše jméno prosím

  Váš email prosím

  Předmět

  Vaše zpráva

  Opište bezpečnostní kód

  captcha